Вебмайстру

Автор: | 09.12.2017Вебмайстру

Робота вебмайстра відноситься до інтелектуальноємкої праці. Це значить, що для цього виду діяльності найважливіше це знання, вміння, навички і творчість працівника. Затрати фінансові, енергетичні, матеріальні незначні.

Самостійна робота вебмайстра більше фрілансерство, чи точніше підприємництво а не зайнятість в організації. Тут потрібне і перспективне мислення і бачення на перспективу розвитку даного ринку і ринкових тенденцій в цілому. Важливо також вміння брати відповідальність за свої вчинки на себе. Самостійний вебмайстер бере на себе організацію праці, навантаження, планування своєї діяльності, вибір перспективного проекту, навчання.

Напевно один з найважливіших аспектів самостійної діяльності – це самодисципліна. Відсутність керівника це дуже велика перевага, якою може розпоряджатися фрілансер. Але керівник в організації відробляє свої гроші тим, що дисциплінує підлеглих працівників. Якщо самостійний вебмайстер не може само дисциплінуватися — він приречений шукати роботу на когось. А це значить продуктами його праці будуть користуватися засновник організації а також всі керівники вищого рівня. І чим більша організація – тим більшу кількість керівників потрібно утримувати для своєї самодисципліни.

На початкових етапах дуже важливо зароблені на проекті кошти вкладати в знання і в розвиток проекту. Якщо у вас вийшов один сайт(проект) це ще не значить комерційного успіху всієї вашої діяльності. Потрібно і надалі розвиватися для укріплення своїх позицій. Для початківців у сфері самозайнятості існує книжка: «Капіталіст. Професія+робоче місце»